حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 9 کاراکتر

قوانین و مقررات

• شرایط و ضوابط سفارش کالا
استفاده شما از فروشگاه اینترنتی لنزینو و سفارش كالا از این سامانه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

○ خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لنزینو بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

○ مالکیت معنوی اطلاعات موجود در سایت به فروشگاه اینترنتی لنزینو متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.

○ هر گونه استفاده از محتويات بلاگ و فروشگاه لنزینو فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین لنزینو، ضمن درج لینک مستقیم به منبع امکان‌پذیر می‌باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش “تماس با ما” با ما تماس حاصل نمایید.

○ اطلاعات ارائه‌شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی لنزینو، ترجمه مطالب مربوطه از سایت‌های معتبر خارجی است.

○ فروشگاه اینترنتی لنزینو هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به روزسازی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

○ كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی لنزینو مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

○ كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

○ فروشگاه اینترنتی لنزینو هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سامانه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این سامانه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی‌پذیرد.

○ فروشگاه اینترنتی لنزینو هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در لنزینو شکل می گیرد، پذیرا نیست.

○ تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی لنزینو با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. فروشگاه اینترنتی لنزینو هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی‌پذیرد.

 

○ ارتباط فروشگاه اینترنتی لنزینو با کاربران فقط از طریق آدرس www.lenzino.ir برقرار و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد. فروشگاه اینترنتی لنزینو به هیچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی لنزینو شامل قانون حق تکثير شده متعلق به شرکت مهندسین مشاور پرتو پارس شریف مي باشد.

© کليه حقوق محفوظ است. ۱۳۹۷ هجری خورشیدی

• ارتباط مستقيم با کاربران

○ فروشگاه اینترنتی لنزینو به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق بخش “تماس با ما” به اطلاع ما برسانید.

○ ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش “تماس با ما” برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

• شرایط و خدمات فروش کالا

○ از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی لنزینو، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

○ فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر سفارش‌دهنده، آن را در فروشگاه اینترنتی لنزینو درخواست نموده است.

○ فروشگاه اینترنتی لنزینو به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

○ ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

○ مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده درفروشگاه اینترنتی لنزینو درج شده و فروشگاه اینترنتی لنزینو به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

○ در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

○ در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبه ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت.

○ سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

○ خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

○ در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی تهران محل عقد صالح می باشد.

X